Zebranie sprawozdawczo- wyborcze

2018-09-08

W dniu 07.09.2018 r. odbyło się Walne Zwyczajne Zebranie Członków OSPSBHP oddział w Rzeszowie połączone z obchodami Dnia Pracownika Służby BHP. W trakcie zebrania wybrano nowe władze oddziału Rzeszów - aktalny skład zarządu znajdziecie Państwo w zakładce "Zarząd".

W trakcie spotkania ustępujący Prezes Krzysztof Babka podsumował kadencję 2014-2018 oraz podziękował wszystkim członkom za współpracę i zaangażowanie. Szczególne podziękowania skierował do kilku osób, które wyróżniały się wtrwałością w działaniu i zaangażowaniem. 

Omówiono również bieżącą działalnośc i plany na najbliższe miesiące. 

Prezes OSPSBHP oddział w Rzeszowie na zakończenie złożył życzenia wszystim nowo wybranom członkom Zarządu oddziału zyczac im wytrwałości i satysfakcji z płnionych funkcji na rzecz organizacji. 

Z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Służby BHP Przezes wszytskim członkom oddziału życzył wszelkiem pomyślności w życiu osobistym i zadowdym, zapału i kreatywności w codziennej służbie na rzecz bezpieczeństwa i ochrony pracy. 

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i partnerom spotkania. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele oddziału Gdańsk. oddziału Lublin oraz oddziału Tarnobrzeg, a także przedstawiciel firmy SGS Polska, który zapoznał wszystkich uczestników ze zmianami w zakresie prowadzenia badań środowiska pracy.