Spotkanie OSPSBHP Rzeszów w Albigowej

Zgodnie z rocznym planem działań Oddziału OSPSBHP w Rzeszowie w dniu 25.02.2022r. w miejscowości Albigowa zorganizowano spotkanie członków oddziału i osób zaprzyjaźnionych. Spotkanie – seminarium  rozpoczęło się prelekcją pt. "Czynniki rakotwórcze i mutagenne - jak sobie z nimi radzić pod względem wymagań prawnych i praktycznych". Została ona poprowadzona przez Panią Inspektor Agnieszkę Rybka z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie oraz Panią Starszy Inspektor Annę Jawor z Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie. Po każdej prezentacji wymienione zostały praktyczne uwagi i wnioski.  Po wystąpieniach i dyskusji skarbnik oddziału Pan Andrzej Grondecki przedstawiał sprawozdanie finansowe z działalności stowarzyszenia za 2021r. Sprawozdanie jednogłośnie zostało przyjęte przez osoby biorące udział w spotkaniu. Spotkanie zakończyło się uroczystą kolacją w koleżeńskiej atmosferze.