WROCŁAW - RADA STOWARZYSZENIA

22 kwietnia przedstawiciele Oddziału OSPSBHP w Rzeszowie uczestniczyli w Radzie Stowarzyszenia, która została przygotowana wspólnie z Oddziałem OSPS BHP we Wrocławiu.

W dniu 22 kwietnia przedstawiciele Oddziału OSPSBHP w Rzeszowie  uczestniczyli w Radzie Stowarzyszenia, która została przygotowana  wspólnie z Oddziałem OSPS BHP we Wrocławiu i poświęcona została między innymi podsumowaniu działań zarządów Oddziałów OSPSBHP w roku 2021. Zarząd Główny dokonał oceny i wyłonił dziesięć najbardziej aktywnych Oddziałów, spełniających cele statutowe OSPS BHP. Wyróżnione jednostki otrzymały nagrody. Wśród nagrodzonych był Oddział w Rzeszowie o czym z satysfakcją informujemy naszych członków. Nagrodę odebrał w imieniu Oddziału Prezes Krzysztof Babka.
Reprezentacja naszego oddziału czynnie uczestniczyła w „Radzie Stowarzyszenia”, biorąc udział w realizacji nakreślonego bogatego programu.
Program Rady uwzględniał też tematy związane ze zmianami do Statutu OSPS BHP.

W wystąpieniach poruszono poniższą tematykę:

• Zasady etyki członka OSPS BHP”,
  • Realizacja komunikacji w OSPS BHP,
  • Propozycje zmian statutowych polegających na likwidacji sądów koleżeńskich, których zadania mają przejąć komisje rewizyjne,
  • Pozyskiwanie nowych członków do OSPS BHP czyli realizacja celów oraz działań aktywizujących członków,
  • Zasadność zmian statutowych,
  • Strategia zarządzania wizerunkiem.

Wszystkie wnioski zostały ujęte w protokole końcowym, który zostanie przekazany do wszystkich Oddziałów.