Aktualności

8 marca
2018-03-08

Z okazji Dnia Kobiet

wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, dużo szczęścia i uśmiechu oraz wiele radości życiowej i satysfakcji z pracy życzy Prezes OSPS BHP oddział w Rzeszowie

Krzysztof Babka

Więcej...
Walne Nadzwyczajne Zebranie Członków OSPSBHP oddział w Rzeszowie
2017-11-19

​​W dniu 10 listopada 2017r w Kraczkowej k/ Łańcuta odbyło się Walne Nadzwyczajne Zebranie Członków Rzeszowskiego oddziału OSBSBHP.

 

Więcej...
XX Konferencja Forum Liderów Bezpiecznej Pracy
2017-11-17

W dniach 25-26 października 2017r w Hotelu Rzeszów obyła się XX Konferencja Forum Liderów Bezpiecznej Pracy organizowana przez Centralny Instytut Pracy- Państwowy Instytut Badawczy. Współorganizatorem tego wydarzenia były Polskie Zakłady Lotnicze sp. z o.o. w Mielcu.  Dzięki zaproszeniu Organizatorów w XX Konferencji Forum Liderów uczestniczyli również przedstawiciele  rzeszowskiego oddziału OSPSBHP.

Więcej...
 Zaproszenie od OIP w Rzeszowie na szkolenie dla przedstawicieli branży budowalnej
2017-11-16

Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie zaprasza szkolenie adresowane do pracodawców branży budowlanej. Zamierzeniem OIP w Rzeszowie jest zwrócenie uwagi na zagrożenia wypadkowe występujące podczas wykonywania robót budowlanych oraz metody ich ograniczania a także legalność zatrudnienia na budowach:

Więcej...
I Ogólnopolskie Forum Służby BHP „Bezpieczeństwo w zmieniającym się świecie pracy”
2017-11-16

4 i 5 października 2017 r. w Warszawie w hotelu AIRPORT OKĘCIE odbyło się 
I Ogólnopolskie Forum Służby BHP „Bezpieczeństwo w zmieniającym się świecie pracy” orgaznizowane przez ZG OSPSBHP. Współorganizatorem Forum był Centralny Instytut Ochrony Pracy. Jako partnerzy w Forum wpisali się Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Dozoru Technicznego oraz Państwowa Inspekcja Pracy.

Więcej...
I PODKARPACKIE FORUM BEZPIECZEŃSTWA ZAKOŃCZONE SUKCESEM
2017-11-16

W dniu 13 października 2017r w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym w Jasionce k/ Rzeszowa odbyło się I Podkarpackie Forum Bezpieczeństwa nt. „ Zagrożenia czynnikami chemicznymi w środowisku pracy, a zatrudnianie młodych i niedoświadczonych pracowników”. 

Więcej...